Конгрес – Dental Masters

MASTERS: Вища ліга стоматології!


MASTERS – це нове ім’я відомого конгресу LabForum. Зміна назви пов’язана зі зміною концепції заходу – LabForum вже давно перетворився з зуботехнічного на загально-ортопедичний конгрес. За останні три роки пропорція ортопедів та зубних техніків серед аудиторії заходу становить 67% та 33% відповідно, що зумовило більш активне висвітлення клінічних тем та питань. Тим не менше, MASTERS орієнтований на командну роботу – програма доповідей передбачає лекції від найкращих спікерів світу – як ортопедів, так і зубних техніків. Ми, організатори конгресу, щиро віримо, що лише командна робота, адекватне та обопільне розуміння сучасних методик протезування гарантує успіх реставрації!

В 2018 році участь у конгресі взяли більш ніж 600 професіоналів з усієї Східної Європи. Власники та головні лікарі стоматологічних клінік, провідні спеціалісти і керівники зуботехнічних лабораторій, відомі лектори та опініон-лідери. MASTERS – це вища ліга стоматології. Приєднуйтесь та пориньте у вир найвищих стандартів та найновітніших технологій – будьте разом з нами на рубежі розвитку ортопедичної стоматології.

До зустрічі в Києві в травні 2019!

Концепція


Конгрес MASTERS є незалежним академічним заходом. Він не організовується кимось із виробників і не просуває чиїсь інтереси. Це чесний і прозорий навчальний захід.

Перший день конгресу – лекційний, у ході якого з академічними лекціями виступають всесвітньо визнані зірки стоматологічної сцени. Рекламні доповіді заборонені – цей факт дозволяє слухачам отримати максимально об’єктивну і незаангажовану інформацію про методики та технології без прив’язки до брендів.

Звичайно ж, проведення таких масштабних заходів неможливе без підтримки спонсорів. Тому формат конгресу складений таким чином, щоб надати нашим партнерам можливість презентувати свої продукти і рішення. У ході другого дня конгресу спонсори MASTERS проведуть низку презентацій, семінарів і майстер-класів. Також у холі конгрес-зали буде організовано промо-зону для розміщення партнерських стендів, на яких учасники форуму зможуть ознайомитися із цікавими новинками.

Історія


Конгрес MASTERS було започатковано в 2010 році під назвою LABFORUM, як конгрес зубних техніків України.

З розвитком проекту і збільшенням інтересу до нього з боку стоматологів-ортопедів було ухвалено рішення про зміну формату заходу – з 2013 року конгрес стає ортопедичним, стає більш орієнтованим на командну роботу лікаря і техніка.

Останній LABFORUM (LF8) став кульмінацією розвитку проекту. Більш ніж 600 спеціалістів з усієї Східної Європи взяли участь у конгресі. Проект розвивається і для того, щоб найбільше відповідати концепції конгресу, ми змінюємо його назву. З 2019 року конгрес має назву MASTERS!

Майстри на сцені та майстри в залі. Інформація найвищого ґатунку для професіоналів найвищого рівня. Тут будуть кращі!

Відео з останнього конгресу LF8

Підтримка


Ортопедичний конгрес MASTERS традиційно проходить за підтримки групи Bіo-Emulatіon. До складу цієї міжнародної науково-дослідницької групи входить ряд видатних фахівців реставраційної стоматології.

На сьогодні група Bіo-Emulatіon вважається найбільш престижним і шанованим стоматологічним співтовариством у світі. Стати членом групи можуть лише ті стоматологи або зубні техніки, які зробили вагомий внесок у розвиток сучасної стоматологічної науки і досягли видатних успіхів у практичній стоматології. Паскаль Мань’є, Едвард Макларен, Джунго Ендо, Саша Хайн, Олівер Брікс, Август Бругуера… Що не ім’я, то зірка світового масштабу!

Групу було засновано трьома стоматологами: Джанфранко Політано (Італія), Хав’єром Тапією Гуадіксом (Іспанія) і Панагіотісом Базосом (Греція). Ми пишаємося тим, що всі вони вже виступали на наших конгресах у Києві.

Група Bіo-Emulatіon є незалежною і не спонсорується жодним із виробників. Багато університетів світу вважають за честь надати членам групи свої дослідницькі лабораторії.

Отримати наукову підтримку групи Bіo-Emulatіon – величезна честь для нас як організаторів конгресу, але в той же час це і величезна відповідальність. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб конгрес MASTERS знову пройшов на найвищому рівні, а наші гості зберегли теплі спогади про професійну атмосферу конгресу і гостинність України!

Спонсори


Традиційно спонсорами і партнерами конгресу є провідні світові виробники і місцеві компанії.

У холі конференц-зали буде облаштовано промо-зону зі стендами партнерів, на яких будуть представлені численні новинки стоматологічних товарів і технологій.

Вхід до промо-зони вільний для всіх бажаючих!

Місце і час


Традиційно ми проводимо конгрес у готелі Ramada Encore Kіev.

Цей готель має чудові конференц-зали, обладнані високоякісною відео і звуковою апаратурою.

Якість номерного фонду та інфраструктури готелю вигідно відрізняється від аналогів. Більше того, готель надає дуже лояльні ціни на проживання гостям конгресу MASTERS.

Адреса готелю: Ramada Encore, Київ, Столичне шосе, 103
Бронювання номерів у готелі: +38 044 205 1515